Gdy liczy się… Zawsze możesz liczyć na Uncle Ben's!

Poznaliście już nasze nowości? W ostatnim czasie rozszerzyliśmy ofertę o nowe smaki sosów — kantoński i curry korma. Co więcej, wprowadziliśmy saszetki gotowego ryżu w różnych smakach, które możecie przygotować w mikrofalówce lub na patelni w zaledwie 2 minuty! Niezmiennie ważną pozycję zajmują również klasyczne produkty jak ryż długoziarnisty, basmati czy jaśminowy.

Pragniemy inspirować do wspólnego gotowania z Uncle Ben's i wskazać wszystkie korzyści wynikające z wykorzystania tych pysznych saszetek oraz sosów. Chcemy pokazać, że gotowanie jest łatwe, szybkie i zawsze się udaje! Stale tworzymy przepisy, dzięki którym z łatwością uda się Wam ograniczyć czas spędzony w kuchni, a jednocześnie ugotujecie coś naprawdę dobrego. Dlatego, gdy liczy się szybki i pyszny obiad… możecie liczyć na Uncle Ben's!

Jeśli chcecie poznać wiele sposobów na wykorzystanie naszych produktów, dołączcie do nas na Facebooku i Instagramie, gdzie przez cały rok regularnie dostarczamy kulinarnych inspiracji w postaci prostych przepisów. Staramy się, aby nasze dania były zróżnicowane. Możliwości jest tak wiele, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Gwarancja Jakości

Waga, jaką przykładamy do najwyższej jakości, doskonałego smaku, łatwości przygotowania jest gwarancją satysfakcji jedzenia i gotowania. Podczas produkcji używamy wyłącznie specjalnej, wysokiej jakości odmian ryżu, które zapewniają o wiele lepszy smak i łatwość w przygotowaniu. Specjalne uprawy zapewniają mniejszą kleistość ziarenek, dzięki czemu gotowany o 5 minut za krótko lub za długo nasz ryż wciąż będzie idealny. To właśnie dlatego Uncle Ben's - ryż pakowany luzem i ryż w saszetkach jest wybierany przez konsumentów na całym świecie.

Więcej inspiracji czeka na kanałach social media